Om BeFa

BeFa kan bäst beskrivas som ”den lilla leverantören med den stora produkten”.
Vi finns för att vi älskar utmaningen i att digitalisera svensk fastighetsförvaltning och det är något vi kommit att bli väldigt bra på.
Våra kunder finns hos både stora och små aktörer där vissa använder mycket av vår produkt andra lite mindre.
Vår ambition har aldrig varit att vara störst, vi siktade istället på att vara bäst.
Hur det gick? – boka en demo!

Kontakta någon i vårat team direkt


Försäljning


Anders Berglund

Verksamhetskonsult och Delägare (VD)
Roll: Product owner
Växel: 0243-62960
Direkt: 0243-62962
 anders.berglund@befa.se

Jonny Heinonen

Utvecklingsansvarig och Delägare
Roll: Scrum master
 Växel: 0243-62960
 Direkt: 0243-62967
  jonny.heinonen@befa.se

 

Utveckling


Jonny Heinonen

Utvecklingsansvarig och Delägare
Roll: Scrum master
 Växel: 0243-62960
 Direkt: 0243-62967
  jonny.heinonen@befa.se

Robert Karlmats

Systemutvecklare
Roll: Team member
 Växel: 0243-62960
 Direkt: 0243-62968
 robert.karlmats@befa.se

Hans Tunander

Systemutvecklare
Roll: Team member
Växel: 0243-62960
Direkt: 0243-629 66
hans.tunander@befa.se

Verksamhetskonsult


Anders Berglund

Verksamhetskonsult och Delägare (VD)
Roll: Product owner
Växel: 0243-62960
Direkt: 0243-62962
 anders.berglund@befa.se

Eva Berglund

Verksamhetskonsult och Delägare
Roll: Team member
Växel: 0243-62960
Direkt: 0243-62964
 eva.berglund@befa.se

Olle B

Verksamhetskonsult
Roll: Team member
Växel: 0243-62960
Direkt: 0243-62961
 olle.berglund@befa.se

Kontor


Ekonomi

Växel: 0243-62960
 ekonomi@befa.se

Kundtjänst

 Växel: 0243-62960
  info@befa.se